Project Details

PROJECT NAME:
India Smart Cities Fellowship Programme 2020

CLIENT/FUNDER:
Ministry of Housing and Urban Affairs

DURATION :
1 years

STARTING FROM :
01-01-2020


UPCOMING EVENTS:
No Events

PROJECT LEAD:
Nabamalika Joardar

Name: Ankitkumar Rai

Designation: Program Fellow


Name: Anshul Abbasi

Designation: Senior Associate


Name: AzhaguPandia RajaMP

Designation: Program Fellow


Name: Harveen Kaur

Designation: Program Fellow


Name: Mayank Saravagi

Designation: Program Fellow


Name: Naman Sharma

Designation: Program Fellow


Name: Nandini Bhattacharya

Designation: Program Fellow


Name: Punit Gandhi

Designation: Program Fellow


Name: Shilpa Singh

Designation: Program Fellow


Name: Shubhashweti Sinha

Designation: Program Fellow


Name: Sreenandini Banerjee

Designation: Program Fellow


Name: Aarsi Rajubhai

Designation: Program Fellow


Name: Aayush Kakaji

Designation: Program Fellow


Name: Abby Varghese

Designation: Program Fellow


Name: Abhishek Upperwal

Designation: Program Fellow


Name: Abhisikha Das

Designation: Program Fellow


Name: Akshaya RavindrakumarK

Designation: Program Fellow


Name: Amansingh Rajput

Designation: Program Fellow


Name: Ananta Kukreja

Designation: Program Fellow


Name: Ankur Negi

Designation: Program Fellow


Name: Anupama Bhardwaj

Designation: Program Fellow


Name: Aparna Ramesh

Designation: Program Fellow


Name: Archit Nishant

Designation: Program Fellow


Name: Arpit Tiwari

Designation: Program Fellow


Name: Bonamsantosh Kumar

Designation: Program Fellow


Name: Debaditya Swarnakar

Designation: Program Fellow


Name: Ipsita Chanda

Designation: Program Fellow


Name: Jash Goswami

Designation: Program Fellow


Name: Joydip Datta

Designation: Program Fellow


Name: Juhi Sah

Designation: Program Fellow


Name: Kumar Priyam

Designation: Program Fellow


Name: Manueldiego Fernandez

Designation: Program Fellow


Name: Monica Thakur

Designation: Program Fellow


Name: Patelgaurang Mahendrabhai

Designation: Program Fellow


Name: Pritam Patnaik

Designation: Program Fellow


Name: Priya Upadhyay

Designation: Program Fellow


Name: Radha Karmarker

Designation: Program Fellow


Name: Rohitash Debsharma

Designation: Program Fellow


Name: Rupal Baid

Designation: Program Fellow


Name: Saivarsha Ajavarapu

Designation: Program Fellow


Name: Shikha Singh

Designation: Program Fellow


Name: Srinidhi Ravishankar

Designation: Program Fellow


Name: Subarna Sadhu

Designation: Program Fellow


Name: Sumani Dabas

Designation: Program Fellow


Name: Thomas Krishnapegu

Designation: Program Fellow


Name: Vaibhav Sharma

Designation: Program Fellow


Name: Veera VidhodhanaVI

Designation: Program Fellow


Name: Vivinr Nair

Designation: Program Fellow


Name: Yogada Sandeepjoshi

Designation: Program Fellow


Name: Zara Hasnain

Designation: Program Fellow


Name: Zia UIhaque

Designation: Program Fellow